Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.Kasım.2011, 15:18   #1
VurucuTim
Paylaşımcı Üye

VurucuTim will become famous soon enoughVurucuTim will become famous soon enough
Standart Standart Hafta sonu antalya kaÇamaĞi

Merhaba ben Ankaradan recep sevgilim hale geç en hafta sonu 3 gü nlü ğ ü ne antalyaya gidelimmi dedi bende iş lerimi halledip gidebiliriz dedim. hale uç ak biletlerini ve gideceğ imiz otelin rezervasyonunu yaptı rmı ş ve cuma gü nü antalyaya gittik. otelimize yerleş tik. hale havuza inmeden beni bir doyur recebim dedi. ben de hemen haleyi soydum ayak parmakları ndan baş layarak yalamaya baş ladı m. bal kutusuna gelip dilimle hale yi sikmeye baş ladı m. hale inlemeye baş ladı yalaaaaaaa recebim ohhhhhhhh diye bağ ı rmaya baş ladı daha 5 dakika olmadan sular seller gibi boş aldı . hemen benim yarağ ı yalamaya baş ladı ç ok gü zel yalı yor ve hepsini ağ zı na almaya ç alı ş ı yordu. ben dayanamadı m ağ zı na ve yü zü ne boş aldı m. ikimizde duş aldı k ve mayoları mı zı giyip havuz baş ı na indik. halem ö yle bir mayo giymiş tiki ipkini cinsinden her yeri meydanda idi.ben rahatsı z oldum. ç ü nkü bü tü n gö zler haledeydi. neyse birer sezlonga uzandı k ve soğ uk birer bira sö yledik. gü neş lenirken bir seksi bayan halenin yanı na gelip halecim merhaba dedi. ve kucaklaş tı lar. bu kim demeden hale tanı ş tı rdı . arkadaş ı m arzu dedi yanı nda da bir bey vardı eş i ender miş kalkı p masaya oturduk. sohbet ettik. arzu gerç ekten ç ok gü zel bir bayan. birlikte havuza girdik akş ama kadar eğ lendik. akş am yemekten sonra diskoya gittik. ş arap iç meye baş ladı k.Dans mü ziğ i baş layı nca birlikte dansa kalktı k Ben hale ile dans ederken enderde arzu ile dans ediyordu.bir mü tdet sonra hale eş değ iş tirelim dedi ve ben arzu ile dans etmeye baş ladı m. Arzunun gü zel kokusu benim yarağ ı kaldı rdı ister istemez arzunun bacakları na değ di o an arzu daha da yaklaş tı ve benim kulak mememi ı sı rmaya baş ladı . ben haleye baktı m onlar bizdende hı zlı iş im resmen dans pistinde yiyiş iyorlar. ben elimi arzunun gü zel kalkası na koydum ve okş amaya baş ladı m. arzu ise elini benim yarağ ı n ü zerine koydu ve okş amaya baş ladı . bu bö yle dans bitimine kadar devam etti. masamı za oturduk. biraz daha iç kilerimizi iç tik ve kalktı k. nereye gidelim derken ender isterseniz otele gidelim balkonda iç kilerimize devam ederiz dedi biz de okey dedik ve enderlerin odası na ç ı ktı k. ender ü stü nü zü değ iş tirin daha rahat ederiz dedi. ben de bir ş ort giydim balkona ç oktı k. bayanlar bize iç ki ikramı nda bulundular. biz enderle iç erken bayanlar yanı mı za geldi ü zerlerinde sadece mayoları vardı . iç meye devam ederken arzu elini benim yarağ a attı .ben endere baktı m okey anlamı nda kafa salladı . ben de hemen ş ortumdan ç ı kardı m eline verdim.arzu ö nü me oturarak benim yarağ ı yalamaya baş ladı . hale de enderin yarağ ı nı yalı yordu. Bu gecenin ç ok gü zel olacağ ı belli oluyordu. ben hemen arzunun elinden tutarak iç eri girdim ve arzuyu yataga yatı rdı m gö ğ ü slerinden baş layarak bü tü n vucudunu yaladı m. arzu inleyerek geldi. bal kutusuna geldim bal kutusunu yalarken parmağ ı mla arka bahcesiyle oynamaya baş ladı m.arzu ohhhhhhhhh ç ok gü zel en sevdiğ im ş ey receb yarağ ı nı oraya sok istiyorum diye bağ ı rı yordu. ben de dilimle biraz yaladı m hazı r hale getirdim. kafası nı sokmaya baş ladı m biraz uğ raş tı ktan sonra soktum arzu bağ ı rmaya baş ladı sikin beni beni yarağ a doyurun erkeklerim diye bağ ı rı yordu. bir baktı m ender le hale 69 olmuş lar birbirlerini yalı yorlar. arzu endere emir vermeye baş ladı ender gel sen de amı ndan sik beni tost yapı n burak ş imdi haleyi dedi. ben iç inden ç ı kartmadan sı r ü stü yattı m. arzunun sı rtı bana dö nü k ş ekilde enderde arzunun amı na girdi. halede arzunun gö gü slerini yalamaya baş ladı . ö nce ender geliyorum diyerek arzunun amı na batladı . ve ç ekildi. hale hemen arzunun amı nı alamaya baş ladı . arzunun amı nı yalarken benim de taş akları mla oynuyordu. biraz sonra ben de ohhhhhhh ç ok gü zel gö tü n var arzum diyerek boş aldı m. birlikte duş a girdik hepimiz ç ı plak olarak salona oturduk. hale ağ zı mdaki baklayı ç ı kardı . arzu ile sü priz yapmı ş lar bilerek oraya gelmiş ler. arzu nun yanı ndaki de eş i değ il benim gibi sevgilisiymiş . ben hemen haleyi yatı rdı m ve haleyi ceza olarak sikmeye baş ladı m. enderde halenin ağ zı na verdi. bir baktı m arzu bizim fotoğ rafları mı zı ç ekiyor. ç ekme dememe rağ men ç ekti.ben on dakika haleyi siktim geliyorum derken arzu iç ine gelime benim yü zü me fı ş kı r recebim dedi. bizde enderle arzunun yü zü ne ve saç ları na fı ş kı rtı k. ve yorgun bir ş ekilde aynı yatakta sabaha kadar yattı k. bu ilk gü nü mü zdü . diğ er gü nleride anlatacağ ı m. recepcokuzunreklamreklamreklamreklamreklamreklamre klamreklamreklamreklamreklamreklamreklam grup gerç ekten sü per bir olay herkeze tavsiye ederim.
VurucuTim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
The Following User Says Thank You to VurucuTim For This Useful Post:
exsper (21.Eylül.2014)