Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.Aralık.2015, 03:55   #1
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thanked 1.239 Times in 468 Posts
DeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond reputeDeatHSouL has a reputation beyond repute
Arrow Üniversiteli Baldızımı Zorla Siktim

Yigenine Bakıcılık Yapan Üniversiteli Baldızımı Zorla Siktim
merhabalar ben atilla yada arkadaşların dedigi isimle ati karım çalışırken bizim evde yeni dogmuş kızıma bakıcılık yapan üniversiteli baldızımı elini ayagını baglayıp zorla siktim gözünün yaşına bakmadım olayların nasıl geliştigi ve ne şekilde sonuçlandıgını az çok anlatmaya çalışıyım günlerden pazardı pazar günleri ben evdeyim eşim çagrı merkezinde çalıştıgı için mecburen gene işe gitti üniversiteli taş gibi baldızım tuğba evin içinde kızımla takılıyordu kızım uyunca baldız onu yatagına yatırdı ve duşa girdi banyonun anahtar deliginden baldızı izliyordum o kadar seksi ve güzeldiki sikim dimdik olmuştu baldızı sikmeyi kafaya koymuştum banyadon çıkmasını bekledim sabırsızlıkla lakin baldız çıkmıyor 10 dakika oldu yok 30 dakika oldu yok amına kodugumun karı milleti neden 1 saat çıkmıyor bu banyodan deli oldum beklerken arkadaş ya en sonunda çıktı bende çıktıgı gibi üstüne atladım çıglık atmaya çalıştı agzını kapattım sürüklüyerek yatak odasına götürdüm evdeki çamaşır ipi ile ellerini arkadan sıkıca bagladım ve yatagın üstünde domalttım bagırıp çıglık atıp ortalıgı ayaga kaldırmasın diye agzınıda karımın seks oncagı ile tıkadım eşim sado mazo ilişkiyi çok sever kırk yılın başı oncakları cidden bir işime yaradı neyse baldızı götten sikicem delige sikimi dayadım nasıl çırpınıyor bana bir şeyler söylemek istiyor du agzını açtım enişte ne olur götümden sikme kurban oluyum am dan sik götten dayanamam dedi sevgili baldızımın bu istegini kıramazdım aynen istedigi gibi amından siktim sonrası malum şeyler sikişi kaydederken siktigimin telinin şarjı bitti açıkcası zevkten dört köşeykende hiç ugraşamazdım sarj etmekle baldızımı sikip boşaldıktan sonra ellerini çözdüm yatagın üstünde uzun bir süre olanları ablasına anlatmaması için yalvardım baldız tek bir şartla susarım dedi 64 gb iphone 6 plus hediye alırsan dogum günüme eniştecigim bu aramızda kalır dedi tama m dedim çünkü başka çarem yoktu baldızı sikmenin bana bedeli 5000 tl cik oldu şimdi bunu sizle neden paylaşıyorum derseniz zorla siktigim baldızım gerçekten buna degermi sizlerinde fikrini almak istiyorum çünkü ben tuğbayı daha götündende sikicem bu kadar kolay elimden kurtulmasına müsade edemem az uz degil yani iphone 6S plus aldım degdimi degmedimi hiç bir fikrim yok

Not:bahsi geçen içerikle uzaktan yakından bizim hiç bir ilgimiz yoktur internet ortamından alıntıdır magdur durumdaki üniversiteli baldızdan dolayı videonun resimlerini vermiyoruz merak eden indirip izliyebilir ayrıca tugbadan arz ve talep gelirse içerik kaldırılıcaktır(tugbanın tugba olup olmadıgını skypede kameralı görüşme ile teyit ediyoruz)
Admin Notu: hocam siz bence yatın kalkın iphone 6s plus ile kurtuldugunuza dua edin kıza bildigin tecavüz etmişsin adamın götünden şırınga ile kan alırlar öyle basitmi zorla sikmek allahdan kızın gönlünü alıp işi tatlıya baglamışsın sana diycek çok şey var lakin terbiyemi bozmuycam BALDIZINI SİKEN ENSEST oç nin tekisin daha sana ne diyim baldızın ablasına öterse sen bittin solugu nerde alıcagını umarım biliyorsundur yazık 10 dakikalık zevk için başına iş almışsın yat kalk dua et kız cep telefonu ile kalsın yani sen hatayı baştan yapmışsın kızın üstüne çullanmak yerine konuşup para veya telefon karşılıgı seks teklif etsen belki bu kadar sıkıntıya düşmezdin
58 MB ORJİNAL HD GÖRÜNTÜ SESLİ KONUŞMALI ENİŞTESİ ÜNİVERSİTELİ BALDIZA ZORLA KAYIYOR

http://turbobit.net/hq7nc4xf42cr.html
Yogun İstek Üzerine Baldızın Resmini Yayınlıyoruz
http://imgrock.net/oi4iyk8o3s54/baldizzorla.jpg.html

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı
WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

Konu DeatHSouL tarafından (11.Ocak.2016 Saat 05:51 ) değiştirilmiştir.
DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla